Świadomość biznesowa

Współczesny biznes wymaga od pracowników skutecznego działania i osiągania coraz lepszych wyników. Aby temu podołać, trzeba dobrze rozumieć zarówno cele, które stawia przed nami organizacja, jak również zasady i mechanizmy działania samej organizacji. Niezbędne jest zrozumienie mechanizmów rynkowych, łańcucha sprzedaży, procesów prawnych i finansowych. Jednym słowem – każdy pracownik powinien mieć wiedzę, która pozwoli mu zrozumieć biznes klientów oraz swobodnie poruszać się w rzeczywistości gospodarki rynkowej.

Szkolenie pomyślane jako kompendium wiedzy a temat podstawowych reguł i mechanizmów związanych z działaniem biznesu. Oprócz informacji dotyczących wszystkich podstawowych procesów biznesowych, uczestnicy wezmą udział w symulacji prowadzenia własnej firmy, w której będą odpowiedzialni zarówno za tworzenie strategii, sprzedaż, zarządzanie oraz planowanie. Nauczą się, jak myśleć całościowo o biznesie i wynikach firmy.

zrozumienie zasad działania biznesu

łańcuch sprzedaży

mechanizmy działania organizacji

procesy finansowe w firmie